بدترین شکنجه ای که می شه منو کرد اینه که دهنمو ببندن بذارن جلوی تلویزیون وقتی اون آقای محترم غروب های جمعه در جمع دانشجوها با شور و حرارت سخنرانی می کنه و اون دانشجوها با دهن باز و گردن کج و چشمان پر از تحسین نگاهش می کنن.

/ 7 نظر / 6 بازدید
مریم

akhey to ham mikhay dahanet ro baz koni o gardanet ro kaj o ba tahsin negah koni! vaghean adam nemmitune dahanesh ro baz nakone o ba dahani baste gardan kaj kone o ba tahsin negah kone!

آیلر

می دونی چیه مریم جان، تو یه مقدار زیادی مرفه بی درد شدی. وقتشه برگردی به آغوش پرمهر وطن[خنده]

همان دوست آشنا

نویسنده محترم- خانم آیلر: پست داغ امروزتون رو نزدیک ظهر خواندم و قصد کردم که بعد از فراغت از مطالعاتم به آن پاسخی دهم که دیدم دیگر نیست و ناچارا مطالبم را در این پست مینویسم: 1-از اینکه با نوشتن تنها سه جمله شما را اینقدر ناراحت نمودم ناخرسندم و طلب عفو میکنم 2- ایکاش که سه جمله مرا با دو جمله خود در این پست را در معرض اظهار نظر دوستانتان راجع به درجه ادب و احترام هر یک مورد قضاوت قرار میدادید. قصد من بی ادبی و بی احترامی به شما نبود و چنانچه اینگونه مینمود باز مرا ببخشید 3- راجع به نوع سخن گفتن اقاهه !! من نه قصد تطهیر یا توجیه دارم و نه وی را از هر گونه خطایی مبرا میدانم اما نحوه استدلال وی و نحوه ورود وی به برخی از مباحث علمی- دینی بسیار بدیع است گرچه تنها راه ورود و نگاه به مسائل نیست و شاید راههای بهتری باشد. اما بهتر این است که اگر چنین نقدهایی باشد آنرا در پست های وبلاگتان بیان کنید تاهم افرادی نظیر من هم از انها استفاده نمایم و هم پایه تفکرات شما محل خورده و اگر نیاز به اصلاح داشته باشد بهتر شود. 4- از صمیم قلب برایتان آرزوی توفیق و سلامتی دارم و به این امر باور دارم که کشور ایران اسلامیمان به اف

همان دوست آشنا

ادامه - افراد نخبه و جوانی نظیر شما بسیار نیاز دارد و رشد و ترقی آن مدیون رشد فکری و حضور امثال شماست. با تشکر باز ببخشین!

کوهستان سرد

زوري نكاه كردن به تلويزيون شكنجه است البته براي اونكه مي فهمه سخن و كردار كوينده يكي نيست.

یاشار

از صمیم قلب درکت می کنم [چشمک]