وقتی کسی درس خواندن درست و حسابی را برای اولین بار در 23 سالگی تجربه می­کند، این خیلی طبیعی است که احساس پوچی بعد از کنکور آنقدر به نظرش غریب و غیر منطقی بیاید که به هر کس می­رسد بیست بار بگوید: می­دونی چیه، قبلا وقتی بیدار می­شدم اقلا می­دونستم باید برم کتابخونه!

/ 13 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یاور

این من هستم! اولاً نسکافه گرونه چایی هم معمولاً نمی خورم پس میمونه آب سرد که معمولاً صبح ها می خورم. بعدش از مامانم می پرسم که امروز کجا می خواد بره که یه بهانه داشته باشم واسه سر گرم کردن خودم. تو ماشین موسیقی دارم بعدش هم میرم سالن مطالعه جایی که همیشه میشستم رو با حسرت نگا می کنم و با خودم می گم چرا سالن مطالعه اینقدر خلوت شده! آخه همه بچه ها بعد از کنکور همین حال من رو دارن و روز واسه 10 دقیقه میرن سالن مطالعه رو نگاه می کنن و یاد اون روزهایی میوفتند که دور هم می خندیدم. ولی خدایش خیلی خوش می گذشت

آیلر

پس دیگه غر نمی زنی وقتی می خوای مامان رو برسونی؟

یاور

حالا چرا تابلو می کنی؟ اصلاً من کی غر زدم تا حالا؟ حالا که اینطور شد از این به بعد غر می زنم.

سالومه

آآآ! من فکر کردم یاشارو می گی! اصلا! حواسم به یاور نبود! بعد به عنوان یک نتیجه طبیعی 2-3 ساعت دپرس شدم که چقدر پیر شدم که یاشار هم کنکور ارشد داده! آقا یاور! بیخیال! همه بعدش اینجوری می شن! باز جای شکر داره که درس خوندن رو اولین بار دم امتحان دکترا تجربه نکردی!

سمیرا

من با اين آب سرد موافق نيستم اصلا. از يك استاد طب سنتي شنيدم براي صبح هيچي بهتر از يك ليوان آب جوش نيست. خودمم تجريه كردم، خيلي بهتر از آب سرده!!

یاور

تشکر واسه راهنمایی هاتون. سعی می کنم به کار ببرم.

سارا

اواف بقیه پستات کوشن؟

سارا

h,k h,ht kبود اوا با یه ویرگول بود